Repetytoria maturalne z języka angielskiego, poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytoria maturalne z języka angielskiego, poziom podstawowy i rozszerzony

Wiedza z zakresu podstawowego oraz rozszerzonego pozwala w odpowiedni sposób przygotować się do czekającego nas egzaminu. Specjalnie zaprojektowane zadania, podzielone na rozmaite tematyczne działy, pozwalają na odpowiednie uporządkowanie wiedzy, którą zdobyliśmy w toku edukacji. Matura z angielskiego potwierdza naszą znajomość języka na wybranym poziomie i umożliwia nam dostanie się na wymarzone studia filologiczne, bądź pokrewne. Repetytorium maturalne z angielskiego podzielone na poszczególne części dotyczące:

  • słuchania,
  • czytania, 
  • wypowiedzi pisemnej,
  • oraz gramatyki,

pozwala  przyzwyczaić się do formy egzaminu maturalnego, a zaprojektowane przez autorów poszczególnych vademecum arkusze testowe, niewiele różnią się o tych, na które natrafimy przy okazji matury. Atrakcyjne szata graficzna to jeszcze jedna zaleta tego typu książek, za sprawą której, przyswajanie kolejnych porcji materiału staje się bardziej przejrzyste i łatwiejsze w zapamiętywaniu.

Pomoce naukowe, matura z angielskiego

Książki edukacyjne i repetytoria do matury zbierają w jednym miejscu wiedzę dotyczącą słowotwórstwa, zasad związanych z używaniem języka, reguł dotyczących tworzenia wypowiedzi pisemnych, językoznawstwa, poszczególnych czasów gramatycznych, reguł związanych ze stopniowaniem poszczególnych przymiotników oraz odmianą słówek, odpowiedniego szyku zdań oraz innych ciekawostek, które z pewnością wykorzystamy w przyszłości. Wśród różnorodnych propozycji znanych wydawnictw znajdziesz między innymi:

  • ” Repetytorium maturzysty 2022. Język angielski” z serii Nowa Matura,
  • “Vademecum. Matura 2022. Język angielski” wydawnictwa Greg, 
  • “Pakiet: Repetytorium maturalne, Testy maturalne. Język angielski. Poziom podstawowy i rozszerzony” wydawnictwa Pearson,
  • “Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony” i wiele innych